Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Moet&Chandon Nectar Imperial 0.75L

Producent: MOET CHANDON
Cena sprzedaży
234,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: CHAMPAGNE

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 12%

Opakowanie: brak

Smak: półwytrawny

Jeśli francuska sztuka życia, pełna rozmachu, stylu, mocy uwodzenia i świątecznego blasku, potrzebuje ikony, jest nią niewątpliwie szampan Moët & Chandon. Od niemal trzech wieków towarzyszy sławnym i podziwianym - arystokratom, finansinstom, gwiazdom kina na czerwonym dywanie i gwiazdom sportu - - a także wszystkim, którzy umieją celebrować radość życia. Moët & Chandon to szampan stworzony dla tych, którzy chcą żyć spontanicznie, ekscytująco i z rozmachem, cieszyć się chwilą i uczynić jak najwięcej momentów życia wyjątkowymi.

Historia Moët & Chandon sięga 1743 roku, gdy znany znany kupiec winiarski i pasjonat win Claude Moët założył w Epernay dom szampański. W epoce, która sztukę cieszenia się urokami życia doprowadziła do wspaniałego rozkwitu. Moët miał ambicje uwieść arystokrację winami przewyższającymi wszystkie inne. Dzięki niezwykłemu talentowi zybko zaczął odnosić sukcesy - 2 1748 roku szampany Moët trafiły na dwór króla Francji. Ludwika XV gdzie ich wielbicielką stała się także słynna Madame de Pompadour. W ciągu zaledwie kilkunastu lat moda na Moët zapanowała na dworach europejskic, także wśród arystokracji polskiej. Napoleon osobiście odwieział Dom Szampański Moët trafiły co najmniej trzykrotnie. To na jego pamiątkę flagowy szampan Domu nazywa się Moët Imperial.

Popularne Marki