Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Beluga Gold Line 0.7L w skórzanym etui

Producent: Beluga Noble Vodka
Cena sprzedaży
549,99 zł
Kraj: ROSJA

Region: SYBERIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Beluga Gold jest kwintesencją luksusu. Stworzona przez czołowych technologów, degustatorów i kreatorów alkoholi jest uosobieniem doskonałego smaku i najwyższej jakości.  

Wszystkie składniki, które tworzą Beluga Gold, w tym woda z najczystszych syberyjskich studni artezyjskich i tradycyjny dla Belugi alkohol słodowy, jak również esencja ryżowa i różeniec górski (Rhodiola Rosea)  przechodzą proces pięciokrotnego filtrowania, a następnie „leżakowania” przez 90 dni. Pod koniec tego okresu, wódka nabiera szlachetnego, łagodnego smaku oraz delikatnego zapachu z nutami zbóż, pszenicy i alpejskich ziół.  

Ta wódka jest tak arystokratyczna, że ​​ma własną trzystopniową ceremonię serwowania  - wprowadzenie, otwarcie i podanie. Ten rytuał podkreśla ekskluzywną jakość, przywiązanie do tradycji i bezkompromisową szlachetność wódki Beluga Gold.  Każda butelka ma unikatowy numer i zabezpieczona jest korkiem z woskiem uszczelniającym. Stylowy młoteczek i szczoteczka do czyszczenia wosku dopełniają każdą butelkę.  

Beluga Gold to arcydzieło przeznaczone dla prawdziwych smakoszy. W ciągu kilku lat ugruntowała swoją pozycję międzynarodowego symbolu szlachetności, zamożności i sukcesu.

Popularne Marki