Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Glenfiddich Experimental Series XX

Producent: GLENFIDDICH
Cena sprzedaży
319,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: SPEYSIDE

Destylarnia: GLENFIDDICH

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 47%

Opakowanie: tuba

Smak: słodki

Glenfiddich Project XX – whisky single malt złożona z 20 różnych beczek wybranych przez 20 globalnych ambasadorów, whisky pochodzą m.in z beczek typu „pipe” po Porto, Sherry typu „butt” i first fill po bourbonie. Jest to również edycja bez określenia wieku, nie filtrowana na zimno, butelkowana o mocy 47%, idealna dla koneserów whisky.

Project XX ucieleśnia ciepłe, owocowy charakter klasycznej whisky Glenfiddich z nutą kwiat jabłoni, letnich owoców i dojrzałe gruszki. Ale jego wielokrotne osobowości ujawniają się z nutą słodkiej waty cukrowej, cynamon, migdały i przypraw bogatych tanin portowych z dziwnym szeptem lukrecji. Głęboki i łagodny, wykończenie jest długotrwałe z powolną słodką nutą dębu.

glenfiddich experimenta zestaw taniej

Popularne Marki