Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Jack Daniels 0.7 + etui do gitary

Producent: JACK DANIELS
Cena sprzedaży
249,00 zł
Kraj: USA

Region: TENNESSEE

Destylarnia: JACK DANIELS

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: etui

Wyjątkowe wydanie w oryginalnym opakowaniu przypominającym pokrowiec na gitarę. Amerykańska whiskey produkowana od 1866 roku. Filtrowana przez ponad 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego. Proces ten trwa około 10 dni i nadaje jej charakterystyczny łagodny smak, który sprawia, że Jack Daniel's nie jest określany mianem burbonu, lecz Tennessee Whiskey.

Wynaleziona została przez Jaspera Newtona "Jacka" Daniela w destylarni w małej miejscowości Lynchburg w stanie Tennessee w USA węgla drzewnego, pierwszy raz zanim trafi do nowych, dębowych beczek, drugi raz już po zakończeniu dojrzewania.

ZESTAW ZAWIERA BUTELKĘ JACK DANIELS 700ML W ELEGANCKIM OPAKOWANIU W KSZTAŁCIE ETUI DO GITARY Z EFEKTOWNYM ZAMKNIĘCIEM DO BUTELKI

Popularne Marki