Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Maxime_Trijol_VS_51e680a854540.jpg

Maxime Trijol VSOP 0.7L Kartonik

Cena sprzedaży
149,99 zł
Dostępność:   BRAK PRODUKTU

Brak Produktu

Francuski koniak o ponad 200-letniej tradycji, produkowany zarówno z koniaków pochodzących z winnicy jak i ze składników, które zakupiono u innych producentów. Tradycja została zachowana aż przez pięć pokoleń rodziny, które na bieżąco dbają o zachowanie wszystkich metod produkcyjnych gwarantujące trunkowi taką niepowtarzalność.
Destylowany jest zgodnie z tradycyjną metodą, czyli w alembikach typu Charente, głównie z winogron szczepu Ugni Blanc, po czym leżakuje w beczkach z dębu limuzynowego. Dzięki idealnemu zbalansowaniu o owocowo-kwiatowym aromacie, idealnie nadaje się do serwowania na czysto lub z lodem. Można go również wykorzystać jako baza pod koktajle i drinki.

MAXIME TRIJOL VSOP
BUTELKA: 0,7L
ZAW. ALK.: 40%

Popularne Marki