Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Remy_Martin_V.S._50fd4c3577ca5.jpg

Remy Martin VS 0.7l

Kraj: FRANCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Dostępność:   produkt-niedostepny.gif

Jest to bez wątpienia najlepszy VS w swojej kategorii. Pełny życia, bardzo aromatyczny. Zachwyca deli­katnym, słodkim smakiem. Jego subtelny, waniliowy akcent zadowo­li każdego znawcę koniaków. Klasyczna, gładka butelka Rémy Martin VS uwydatnia jasnozłotą barwę trunku. Doskonale komponujący się w drinkach – nadaje im niezwykłe walory smakowe. To trunek, które­go nie może zabraknąć na eleganckim spotkaniu z przyjaciółmi. Najmłodsze eaux-de-vie, z których skomponowany jest Rémy Martin VS leżakują nie krócej niż 3 lata.

Winogrona do produkcji destylatów, z których powstaną koniaki Rémy Martin VS pochodzą z rejonu Petite Champagne - stąd tytuł Grand Cru. W jego produkcji przestrzega się tradycyjnej dwuetapowej metody destylacji - z osadem. Nadaje ona koniakom Rémy Martin VS niezwykłą gładkość. Rémy Martin VS łączy w sobie smak i aromat kwiatu cytryny, świeżego jabłka, gruszki, krzaku brzoskwini, wanilii, lukrecji i świeżej mięty.

Popularne Marki