Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Remy_Martin_X.O._50fd4dd70ee70.jpg

Remy Martin XO 0.7l

Cena sprzedaży
859,00 zł
Kraj: FRANCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Rémy Martin XO (Extra Old) to koniak o wyjątkowym aromacie kandyzowanych owoców, orzechów włoskich i cynamonu oraz jaśminu i narcyza. Tworzą go destylaty pochodzące w 85% z regionu Grande Champagne. Całość zamknięta jest w butelce przypominającej promienie słońca i podkreślającej głęboki, bursztynowozłoty kolor trunku. Idealnie komponuje się ze słodkimi deserami z dodatkiem pomarańczy lub czekolady. Najmłodsze destylaty leżakowały w beczkach minimum 10 lat, najstarsze nawet 37 lat. Doceniany przez koneserów na całym świecie.
 

Koniak Rémy Martin został stworzony przez francuskiego winiarza, Rémy Martin w 1724 roku. Ponieważ każdy z wiebicieli XO Excellence jest wyjątkową osobowością, tak jak i edycja limitowana, każda butelka ma nadany swój własny numer, który umieszczony jest na szyjce butelki.

Popularne Marki