Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Sarajishvili Trilogy 0.7L

Cena sprzedaży
9999,00 zł
Kraj: GRUZJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

TRILOGY, to jeden z najbardziej dystyngowanych produktów Unikatowej Kolekcji Sarajishvili House.

Sekret TRYLOGII tkwi w zastosowaniu specjalnych odmian winogron wybranych z trzech różnych mikro stref Gruzji, charakteryzujących się szczególnymi warunkami klimatycznymi. Ten wyjątkowy napój jest harmonijnym połączeniem Tsitska z Imereti, Chinuri z Kartli oraz Rkatsiteli z Kakheti.

Jej historia sięga roku 1884, kiedy to David Sarajishvili założył w Gruzji produkcję brandy, powstającej przy użyciu klasycznej technologii.

Dzięki tradycji, zamiłowaniu do nowinek i ciągłemu poszukiwaniu Sarajishvili House osiągnęło wysoką jakość produkcji, tworząc rozpoznawalną na całym świecie markę.

Historia biegnie dalej, odsłaniając kolejne pozycje tworzone przy pomocy starożytnych amfor, oddających charakter alkoholi Sarajishvili House. Podsumowaniem tego minionego już czasu jest TRYLOGIA, w nazwie której została wyrażona koncepcja produktu.

TRYLOGIA powstała w wyniku inspiracji zrodzonej z idei połączenia przeszłości z teraźniejszością. Jednym z najbardziej wyrafinowanych produktów Sarajishvili House jest harmonijna synteza XIX, XX i XXI wieku, trzej rodzajów winogron oraz trzech regionów Gruzji.

Pomijając wiek destylatu, sekret TRYLOGII tkwi w zastosowaniu specjalnych odmian winogron wybranych z trzech różnych mikro stref Gruzji, charakteryzujących się szczególnymi warunkami klimatycznymi. Ten wyjątkowy napój jest harmonijnym połączeniem Tsitska z Imereti, Chinuri z Kartli oraz Rkatsiteli z Kakheti.

Błogosławieństwem TRYLOGII jest fakt, iż powstała wyłącznie w wyniku starzenia. Posiada dystyngowany kolor ciemnego złota, przyjęty w dębowych beczkach, a także gładkość i delikatność nabyte przez wiele lat starzenia. Jako połączenie trzech wieków, ten unikatowy napój ma już 65 lat. Dzięki połaczeniu wschodniej i zachodniej strefy Gruzji, napój ten łączy w sobie egzotyczny smak, dystyngowany aromat i wyrazisty smak, oddając główną koncepcję produktu.

Idea TRYLOGII została po mistrzowsku zawarta w wyrafinowanym design’ie karafki – główna bryła, będąca trójkątem, składa się z trzech mniejszych trójkątów. Akordem wieńczącym dzieło jest kryształowe zamknięcie w kształcie odwróconych trzech trójkątów, tworzących tę niezwykłą, wyrafinowana konstrukcję.

Harmonijne połączenie wyrafinowanego napoju z wyjątkowym, nieoczywistym kształtem karafki jest urzeczywistnieniem koncepcji zawartej w TRYLOGII.

Popularne Marki