Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Bacardi_Limon_0._4d925d53c5d1f.jpg

Bacardi Limon 1L

Cena sprzedaży
119,00 zł
Kraj: NIEMCY

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 32%

Opakowanie: brak

BACARDI Limon - nazwany po hiszpańsku cytryna, to staranne rzemiosło wśród rumów i esencja takich owoców tropikalnych jak: limonki, grejpfruty no i oczywiście cytryny.

Bacardi Limon jest nowym, rewelacyjnym trunkiem o unikalnym, uderzającym, cytrynowym smaku. Stanowi on niezwykłe  połączenie rumu Bacardi oraz naturalnych cytrusów, które dodają mu niespotykanej świeżości. Aby w pełni doświadczyć jego smaku, powinno się go spożywać w postaci czystej lub z lodem. Można go podawać również z tonikiem, sokiem lub w wielorakich koktajlach. Doskonały na letnie dni, wyśmienity do drinków i koktajli.

 

Popularne Marki