Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Beach House White Spiced Rum 0.7L

Cena sprzedaży
109,00 zł
Kraj: FRANCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Kolor: przezroczysty, krystalcznie czysty kolor.

Zapach: ujawnia nuty marakui, liczi i świeżych owoców cytrusowych, po których uwalnia się aromat grejpfruta, limonki i imbiru;

Smak: nieco słodkawy, dominują pikantne nuty owoców i przypraw z akcentami pieprzu;

Finisz: długi, z nutami owoców tropikalnych

Beach House White Spiced to wyjątkowy rum mocno nawiązujący do jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie - słoneczngo Mauritiusa. Produkowany na bazie oryginalnej receptury, do której ma dostęp zaledwie kilka upoważnionych osób. Bazą rumu Beach House White jest świeży sok z trzciny cukrowej, pyszne liczii oraz pikantne, egzotyczne owoce i przyprawy.

Intensywny i pikantny smak Mauritiańskiego rumu Beach House White zdecydowanie korzystnie różni się od swoich odpowiedników. Pomimo tego, że rum wytwarzany jest we Francji, proces produkcji opiera się na starych i sprawdzonych zasadach przygotowania rumu mauretańskiego.

Popularne Marki