Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Captain_Morgan_O_4da703f643f29.jpg

Captain Morgan Jamaica

Cena sprzedaży
74,99 zł

Rum nazywany jest po XVII-wiecznym, słynnym korsarzu z Walii, Sir Henry Morganie. Marka używa w swoich kampaniach sloganu: "Got a little Captain in You?" (masz w sobie odrobinę Kapitana?").

Captain Morgan jest, pod względem ilości sprzedanych butelek, drugą największą marką trunków w USA, 7-mą na świecie. W 2007 roku sprzedano 7,6 miliona 9-cio litrowych skrzynek. Większość tego rumu sprzedawana jest w USA, Kanadzie, Anglii i Południowej Afryce.

Rum Captain Morgan's jest destylatem trzciny cukrowej. Połączenie specjalnego typu drożdży odpowiedzialnych za fermentację, metody destylacji, warunków do starzenia i mieszanie determinują charakterystyczny smak rumu.

 

Popularne Marki