Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Flor De Cana 12 YO 0.7L

Kraj: NIKARAGUA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Dostępność:   brak_produktu.gif

12-letni Centenario to przedstawiciel bardziej „dojrzałych” rumów z destylarni Flor de Cana – linii wyróżnionej mianem Centenario.

Powstaje pod ścisłą kontrolą, począwszy od użycia tylko najlepszej jakości surowców, na leżakowaniu w odpowiednio stworzonym klimacie skończywszy. Jest to jeden z niewielu rumów, które określa się czasem mianem Single Estate – do jego produkcji użyto wyłącznie trzciny cukrowej zebranej w jednym regionie (w tym przypadku wokół miejscowości Chichigalpa). Rozwiązanie takie gwarantuje bowiem niezmienność smaku produkowanych tu rumów. Dodatkowo, wszystkie rumy Flor de Cana destylowane są aż pięć razy, dorównując czystością najlepszym wódkom. Dzięki tak precyzyjnemu procesowi produkcyjnemu, 12-letni Flor de Cana otrzymał ponad 13 nagród i wyróżnień na międzynarodowych konkursach alkoholowych, nie mówiąc o opiniach w prasie branżowej (95 punktów i metka ‘STRONGLY RECOMMENDED’ w najbardziej prestiżowym magazynie winiarskim Wine Enthusiast).


Bogata kompozycja urzeka od samego początku. Nos pełen jest przypraw, słodkości i orzechów, zaś lekka faktura rumu pięknie uwalnia aromat przy wstrząśnięciu. W smaku Centenario przeobraża się w słodką kompozycję nugatu, karmelu i przypraw korzennych, z delikatnymi aromatami pomarańczy oraz dębu. Finisz zdecydowanie dębowy, z nutami przypraw i karmelu. Jest to raczej delikatny, słodki rum, idealny do picia z kilkoma kostkami lodu, wodą sodową czy też bez dodatków.

Popularne Marki