Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Gold Of Mauritius Dark Rum 0.7L

Cena sprzedaży
189,00 zł
Kraj: MAURITIUS

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Uprawa trzciny cukrowej na Mauritiusie stała się tradycją już XVIII wieku. W miejscu znanym jako Pamplemousse znajduje się Litchquor, nazwa inspirowana angielską grą słów - połączeniem słów likier i liczi. Litchquor specjalizuje się w eksporcie rumu z Mauritiusa oraz kompozycji eaux-de-vie z najlepszych gorzelni na wyspie. Gold Of Mauritius prosto tłumacząc oznacza skarb Mauritiusa", jest to sztandarowy produkt spod brandu Litchquor.

Proces starzenia Gold Of Mauritius Dark Ron odbywa się w starych beczkach po winie z Południowej Afryki. Pierwotnie rozważano wykorzystanie amerykańskich beczek po bourbonie, jednak Mauritiusowi bliżej do Afryki. Wynikiem tego jest niesamowity, prawdziwie męski smak rumu z akcentami tytoniu, trzciny cukrowej, liczii, wanilii i bogatej kompozycji przypraw.

Popularne Marki