Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Żołądkowa Gorzka Tradycyjna 0.7L w tubie - LIMITOWANA EDYCJA

Cena sprzedaży
42,00 zł
Kraj: POLSKA

Smak: słodki

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 36%

Opakowanie: brak

Żołądkowa Gorzka potrafi zaskakiwać. Najpierw zachwyca swoją piękną, bursztynową barwą oraz złożonym smakiem, który wbrew nazwie jest zadziwiająco słodki z odrobiną goryczki i oryginalną ziołową nutą. Potem odkrywamy, że Żołądkową Gorzką możemy podawać na wiele sposobów – nie wymaga ona popijania, więc dobrze „wchodzi” z kieliszka, świetnie smakuje sączona ze szklaneczki z lodem, ale również doskonale sprawdza się jako składnik kolorowych drinków. W efekcie Żołądkową Gorzką możemy cieszyć się w gronie znajomych i przyjaciół, wśród których jest znana i lubiana od wielu, wielu lat.
Wódka Żołądkowa Gorzka wywodzi się z kresowych legend i staropolskiej tradycji nalewek ziołowych. Przez znawców bywa porównywana ze słynną litewską nalewką Trish Divinis, jednak sama w sobie stanowi wśród wódek odrębną kategorię. Żołądkowa Gorzka, jaką znamy dzisiaj, narodziła się w roku 1950, w czasach głębokiego PRL–u i produkowana jest niezmiennie od tego czasu. Przez dziesięciolecia zmieniały się jej opakowania, ale smak i receptura Żołądkowej Gorzkiej są wciąż takie same. Za to właśnie kochają ją konsumenci, a eksperci przyznają medale i wyróżnienia.

Limitowana edycja z ozdobną tubą.

 

Zoladkowa gorzka

Popularne Marki