Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Czarny Bocian 0.5L

Cena sprzedaży
39,99 zł
Kraj: POLSKA

Destylarnia: POLMOS BIELSKO-BIAŁA

Region: BIELSKO-BIAŁA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Wódka Biały Bocian to nie tylko wyróżniająca się butelka, z długą wąską szyjką, to ciekawa propozycja wyróżniająca się spośród konkurencji. Sama butelka jest idealnie przystosowana do odpowiedniego dozowania zawartości butelki do kieliszków, dzięki specjalnie zwężonej górze.

Trunek powstaje na bazie tradycyjnej receptury wyłącznie z niemodyfikowanych genetycznie polskich zbóż pochodzących z Wielkopolski.

Smak możemy określić jako lekko słodkawy raz delikatny, co zostało osiągnięte dzięki filtracji poprzez dyski węglowe.

Popularne Marki