Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Deluxe Original Vodka 0.7L

Cena podstawowa
369,00 zł
Cena sprzedaży
329,00 zł
Kraj: BIAŁORUŚ

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Wódka klasy Premium. Deluxe wódka pochodzi z Gorzelni Mińsk Kristall. Gorzelnia została założona w 1893 roku przez dwóch rosyjskich braci. Rozpoczęli oni swoją działalność z małym silnikiem parowym i dwudziestoma pracownikami. Dziś zatrudniają 800 pracowników i produkują 14 milionów butelek wysokiej jakości spirytusu rocznie.

Wódka Deluxe bazuje na najczystszej źródlanej wodzie, pozyskiwanej na głębokości 280 metrów pod ziemią. Wódka Deluxe Original jest destylowana 7 razy przy użyciu specjalnych kombinacji czystego złota i rzadkich kryształów. Sekretem wódki Deluxe jest jej przepis, oparty na starej recepturze opracowanej dla najwyższej rangi Dygnitarzy Białoruskich, która sprawia, że jest ona zaliczana do grona najlepszych wódek na świecie!

Popularne Marki