Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Kruk Wódka Z Polskiego Żyta 0.7L

Cena sprzedaży
99,00 zł
Kraj: POLSKA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 41.6%

Opakowanie: brak

Marka Kruk to zupełna nowość na Polskim rynku. Receptura wódki została opracowana przez Joannę Bujarską-Ciszek oraz Mikołaja Ciaś. Twórcy receptury posiadają wysokie doświadczenie w branży spirytusowej zbudowane m.in. w trzeciej największej grupie spirytusowej w Polsce - Marie Bizard.

Wódka Kruk występuje na rynku w dwóch wersjach (z żyta i ziemniaka) produkowanych w niewielkich partiach, wynoszących po 2100 butelek. Każda z nich jest odpowiednio oznaczona numerem butelki oraz serii.

Wytworzona z ultra-czystego, polskiego spirytusu oraz polskiego żyta. Spełnia wszelkie wymogi dla restrykcyjnej definicji POLSKIEJ WÓDKI. Jakość wódki jest gwarantowana przez właścicieli marki ich własnymi podpisami. Ważnym elementem tego trunku jest prosta butelka o męskim kształcie ze szkła najwyższej jakości próby. A Kruk? Jest autentyczny jak historia i miejsce powstania tej wódki.

Zapach: delikatny, nuta słodkiego ziarna, chrzanu, pieprzu oraz ogórka. W tle możemy dostrzec wanilię;

Smak: dosyć słodki i waniliowy, słodycz przeplata się z umiarkowaną pikantnością;

Finisz: średnio-długi z akcentem wanilii i ziół.

Popularne Marki