Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Stumbras 110 Anniversary 0.7L

Cena sprzedaży
59,99 zł
Kraj: LITWA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Stumbras to pierwsza i najstarsza wytwórnia wódki na Litwie, jeden z największych producentów alkoholu w krajach bałtyckich. Założono ją w roku 1906. Firma cieszy się stuletnim uznaniem dzięki niezaprzeczalnemu profesjonalizmowi, a także z racji pielęgnowania tradycji i stosowania naturalnych metod produkcji.

Limitowaną edycję wódki na 110 rocznicę powstania firmy wyróżnia ceramiczna, minimalistycznie zaprojektowana butelka, ozdobiona jedynie grawerunkiem i jednym ze 110 wzorów etykiet, do których motywy graficzne zaczerpnięto bezpośrednio z natury. Wszystkie etykiety przedstawiają okazy nadbałtyckiej flory, z której powstają produkty marki Stumbras.

 

 

Popularne Marki