Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Cachaca 51 1L

Cena sprzedaży
99,99 zł
Kraj: BRAZYLIA

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Cachaca 51 Pirassunga jest najbardziej znaną, tradycyjną marką brazylijską. To lider na rynku od kilkudziesięciu lat. Można zachwycać się jej smakiem i aromatem zarówno w czystej postaci, w drinku jak i w gamie różnych koktajli owocowych. Cachaca 51 przyniesie Ci wspaniałego ducha Brazylii.

Cachaça (czytaj: kaszasa) powstaje w wyniku destylacji sfermentowanego soku z trzciny cukowej. Zawiera od 38 do 51 procent alkoholu. Do jej produkcji można dodać co najwyżej sześć gram cukru na litr płynu. Jak większość smacznych i dobrych rzeczy, powstała przez przypadek. Odkryli ją portugalscy osadnicy w brazylijskiej miejscowości Sao Vicente, którym przez przypadek sfermentował sok z trzciny cukrowej. Od dawna trwa spór, czy zakwalifikować Cachaçę jako rum, czy jako wódkę. Przeważają jednak opinie, że jest to rum, ponieważ wytwarza się ją również z trzciny cukrowej. Najbardziej zatwardziali miłośnicy cachaçy piją ją schłodzoną, bez żadnych dodatków, z ewentualną niewielką domieszką soku cytrynowego.

Popularne Marki