Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Elephant Aged Gin 0.5l

Cena sprzedaży
235,00 zł
Kraj: NIEMCY

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 52%

Opakowanie: brak

Zapach i smak: idealnie zbalansowany, przyprawy, słodki dym, wanilia oraz karmel;

Finisz: średnio-długi z akcentami wanilii;

Elephant Aged Gin to ściśle elegancki gin z ograniczonym wolumenem produkcji do zaledwie 4000 butelek. Składa się w 100% z żytniego destylatu. To doskonałe połączenie bukietu korzenno-owocowego. Łączy w sobie te same 14 składników, z których słynie Elephant Dry Gin, jednak ich ilości zostały zdecydowanie ziększone w celu osiągnięcia wyższej koncentracji aromatów. Gin Elephant Aged leżakował w trzech rodzajach dębu przez rok. Podczas samego dojrzewania główny nacisk kładziono na aromat jałowca, który finalnie ujawnia wyrażne i świeże cechy tego trunku. Jedna z beczek w której leżakuje, uprzednio była napełniona Wenezuelskim rumem Diplomatico, co nadaje mu dodatkowy słodki, karmelowy aromat.

Producent deklaruje, że 15% zysku ze sprzedaży ginu Elephant trafia bezpośrednio na konta fundacji Big Life Foundation oraz Space for Elephants. Te dwie fundacje zajmują się słoniami afrykańskimi oraz tamtejszą przyrodą, zapewniając możliwość zachowania tych wspaniałych krajobrazów dla przyszłych pokoleń.

 

Popularne Marki