Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Elephant Strenght Gin 0.5l

Cena sprzedaży
179,99 zł
Kraj: NIEMCY

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 57%

Opakowanie: brak

Elephant Strenght Gin posiada charakterystyczny styl nawiązujący do dawnych czasów Angielskiej Marynarki wojennej. Skład trunku jest identyczny jak Elephant Dry Gin, jednak podstawową różnicą jest moc wynosząca 57%. W dawnych czasach gdy nie było alkoholomierzy, znaleziono pewien sposób na oszacowanie zbliżonego stężenia alkoholu. Jednym z najpopularniejszych sposobów, zwłaszcza w marynarce, było polanie prochu strzelniczego alkoholem, a następnie jego podpalenie. Proch się podpalał wyłącznie wtedy, gdy moc alkoholu wynosiła 57% i więcej. W nawiązaniu do tego testu, obecnie istnieje kategoria ginów o nazwie "Navy Strenght".

Elephant Strenght Gin to bogactwo wyjątkowych smaków wprost z Afryki. Wielokrotnie nagradzany, ręcznie robiony londyński gin, wykonany ze starannie dobranych składników, w pełni nawiązujących do duszy Afryki. Elephant Gin kierowany jest zarówno do poszukiwaczy przygód, jak i miejskich odkrywców. Gin destylowany jest z czternastu składników roślinnych, w tym rzadkich afrykańskich kwiatów, tworząc charakterystyczny profil smakowy trunku. Producent deklaruje, że 15% zysku ze sprzedaży ginu Elephant trafia bezpośrednio na konta fundacji Big Life Foundation oraz Space for Elephants. Te dwie fundacje zajmują się słoniami afrykańskimi oraz tamtejszą przyrodą, zapewniając możliwość zachowania tych wspaniałych krajobrazów dla przyszłych pokoleń.

 

Popularne Marki