Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Bailey_s_0.5L_4c8dc3ac5cf85.jpg

Baileys 0.5L

Cena sprzedaży
54,99 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 17%

Opakowanie: brak

Irlandzki likier tworzony na bazie śmietanki i whisky, z dodatkiem wanilii i kakao, o zawartość alkoholu 17%. Po raz pierwszy skosztowano Baileysa 27 listopada 1974 i od tego czasu dostępny jest w ponad trzydziestu krajach i należy do czołowych marek koncernu DIAGEO.
 

Mleko potrzebne do produkcji likieru pochodzi wyłącznie od około 40 tys. wyselekcjonowanych krów, hodowanych na 1.5 tys. irlandzkich farm (najlepsze krowy warte są po 15 tys. euro). Zwierzęta są na ścisłej diecie składającej się z czterech rodzajów trawy i przynajmniej dziewięć miesięcy w roku przebywają na świeżym powietrzu. Pochodzące od nich mleko trafia do produkcji likieru najpóźniej 36 godzin po dojeniu. Trzykrotnie destylowana whisky używana przy produkcji likieru pochodzi natomiast z najstarszej w Irlandii, 400-letniej destylarni.

Popularne Marki