Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Bols Watermelon 0.7l

Cena sprzedaży
59,99 zł
Kraj: HOLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 17%

Opakowanie: brak

Bols Watermelon to likier wykorzystywany w głównej mierze przez barmanów do tworzenia coraz to ciekawszych kompozycji w postaci drinków i koktajli. Likier arbuzowy posiada delikatny, nieco słodki smak z nutą marcepanu. Charakterystyczna czerwono-różowa barwa sprawia, że likier wygląda równie dobrze jak smakuje. Zalecane spożywać odpowiednio schłodzone lub z kostkami lodu.

 

Wódka Bols jest Holenderską marką z branży spirytusowej, jednak całość procesów produkcyjnych odbywa się w Polsce od 1994 roku. Na naszych stołach gości od samego początku produkcji, a za wysoki stopień zaufania do trunku odpowiadają lata spędzone na naszym rynku. Herb wraz z rokiem 1575 widoczny na butelce wskazuje na datę rozpoczęcia produkcji alkoholi sygnowanych nazwą BOLS.

Popularne Marki