Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

brak obrazka

Cardhu 18Yo 0.7L

Cena sprzedaży
409,00 zł

 

 

 

W bukiecie dominują intensywne aromaty owoców tropikalnych i wanilii. Jest dosyć złożona i pikantna. Można także doszukać się nuty dojrzałych owoców i migdałów. Po dodaniu wody aromat staje się bardziej kwaśny, typowy dla whisky z regionu z Speyside z wyczuwalnymi tostami i toffi.
W ustach dominuje czekolada, spalony cukier oraz toffi. Konsystencja jest dosyć gęsta, lepka. Po dodaniu wody jest już mniej oleista, słodsza, prawie w ogóle bez kwasowości, bardzo przyjemna i łatwa do picia. Posiada kolor starego złota.  

Na finiszu gładka, lekka, z atrakcyjnymi nutami gorzkiej czekolady i dymnym tłem.

 

 

 

 

Popularne Marki