Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Jack Daniels Holiday Select 2011

Producent: JACK DANIELS
Cena sprzedaży
2099,00 zł

Jack Daniel’s Holiday Select to limitowana, świąteczna edycja Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Tworzą ją butelki napełnione whiskey, rozlaną ze 140 specjalnych beczek, które po opróżnieniu, pojawią się w formie świątecznego drzewka w centrum Lynchburga. 26 - metrowa choinka, która symbolizuje szczególną więź, jaka łączy wszystkich Przyjaciół Jacka, jest prezentem od Destylarni Jack Daniel’s dla mieszkańców miasta.

W destylarni Jack Daniel’s beczki mają szczególne znaczenie. Nie są pojemnikiem na whiskey, są ich składnikiem. To w nich whiskey przechodzi magiczną przemianę - wnika w drewno, nabiera bursztynowej barwy i wchłania dębowe aromaty oraz subtelną słodycz karmelizowanego cukru, który powstał podczas wypalania wnętrza beczki. Im bardziej whiskey wsiąka w drewno, tym głębszy staje się jej kolor, a smak bogatszy. Kiedy beczki spełnią już swoją rolę są sprzedawane, ponieważ do produkcji Jack Daniel’s, używa się ich tylko raz. Jednak od kilku lat część z nich trafia do centrum Lynchburga.

Tuż przed świętami Master Distiller, spośród wszystkich leżakujących w destylarni beczek, wybiera 140. Ich zawartość rozlewana jest do butelek, które tworzą limitowaną edycję Jack Daniel’s Holiday Select. Butelki trafiają do przyjaciół Jacka na całym świecie… a z beczek budowana jest niezwykła choinka, która zdobi centrum miasta. To wokół niej gromadzą się mieszkańcy, aby w tym szczególnym czasie podkreślić więź łączącą Przyjaciół Jacka, wyrazić swój szacunek dla tradycji oraz słać w świat najważniejsze przesłanie: Nieważne co znajduje się pod choinką, ale to, kto jest wokół niej.

Popularne Marki