Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Jack Daniels Holiday Select 2011

Producent: JACK DANIELS
Cena sprzedaży
2099,00 zł
Kraj: USA

Region: TENNESSEE

Destylarnia: JACK DANIELS

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 50%

Opakowanie: kartonik

Jack Daniel’s Holiday Select to limitowana, świąteczna edycja Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Tworzą ją butelki napełnione whiskey, rozlaną ze 140 specjalnych beczek, które po opróżnieniu, pojawią się w formie świątecznego drzewka w centrum Lynchburga. 26 - metrowa choinka, która symbolizuje szczególną więź, jaka łączy wszystkich Przyjaciół Jacka, jest prezentem od Destylarni Jack Daniel’s dla mieszkańców miasta.

W destylarni Jack Daniel’s beczki mają szczególne znaczenie. Nie są pojemnikiem na whiskey, są ich składnikiem. To w nich whiskey przechodzi magiczną przemianę - wnika w drewno, nabiera bursztynowej barwy i wchłania dębowe aromaty oraz subtelną słodycz karmelizowanego cukru, który powstał podczas wypalania wnętrza beczki. Im bardziej whiskey wsiąka w drewno, tym głębszy staje się jej kolor, a smak bogatszy. Kiedy beczki spełnią już swoją rolę są sprzedawane, ponieważ do produkcji Jack Daniel’s, używa się ich tylko raz. Jednak od kilku lat część z nich trafia do centrum Lynchburga.

Tuż przed świętami Master Distiller, spośród wszystkich leżakujących w destylarni beczek, wybiera 140. Ich zawartość rozlewana jest do butelek, które tworzą limitowaną edycję Jack Daniel’s Holiday Select. Butelki trafiają do przyjaciół Jacka na całym świecie… a z beczek budowana jest niezwykła choinka, która zdobi centrum miasta. To wokół niej gromadzą się mieszkańcy, aby w tym szczególnym czasie podkreślić więź łączącą Przyjaciół Jacka, wyrazić swój szacunek dla tradycji oraz słać w świat najważniejsze przesłanie: Nieważne co znajduje się pod choinką, ale to, kto jest wokół niej.

Popularne Marki