Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Jack Daniels Bottled in Bond 100 Proof 50%

Producent: JACK DANIELS
Cena sprzedaży
199,00 zł
Kraj: USA

Region: TENNESSEE

Destylarnia: JACK DANIELS

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 50%

Opakowanie: kartonik

Pod koniec XIX wieku nie wszyscy handlarze szanowali whiskey i jej jakość. Właściciele sklepów czy handlarze często kupowali whisky prosto od destylatorów, dodawali barwniki lub chemikalia i butelkowali, aby zwiększyć swoje zyski przed sprzedażą klientom. Najwięcej cierpieli na tym zwykli Klienci pijący whisky, którzy chcieli tylko delektować się szklaneczką złocistego trunku. W 1895 roku Jack Daniel's zaczął butelkować swoją whiskey z Tennessee w swojej charakterystycznej, kultowej, kwadratowej butelce. Miało to na celu ochronę dobrej jakości whiskey Jack Daniel's. Chciał dokładnie gwarantować, to co było w każdej butelce, która była sygnowana jego imieniem. Wiedział, że najlepszym sposobem na sprzedaż jego whiskey była obietnica jakości i gwarancja niezmienności whiskey..

Dwa lata po decyzji Jacka rząd amerykański uchwalił ustawę o butelkach whiskey. Ustawa potwierdziła jakość każdej whisky z oficjalnym oznaczeniem na butelce. Aby zdobyć to wyróżnienie, whisky musiała być destylowana w jednej destylarnii, podczas jednego sezonu destylacji, w wieku co najmniej czterech lat i butelkowana o mocy "100 proof" czyli o mocy 50%. Taka whiskey mogła umieszczać na etykiecie informację "bottled in bond" co było gwarancją jakości, a nieuczciwi handlarze mieli spory problem. To była różnica, którą łatwo zdobyła whiskey Jacka. W końcu Jack Daniel's robił to już wcześniej, od wielu lat, zanim było to konieczne. 120 lat później Ustawa o butelkach whiskey jest dowodem zaangażowania Ameryki w zapewnienie jakości whisky. A whisky Jack Daniel's Bottled-in-Bond to hołd złożony człowiekowi, który od samego początku wierzył w jakość.

Ta edycja, jest edycją limitowaną, wypuszczoną w butelkach 1L i przeznaczoną do sprzedaży głównie w sklepach wolnocłowych.

 

Popularne Marki