Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Glenmorangie_The_5274e6ffcf89f.jpg

Glenmorangie 10YO Original + 2 Szklanki

Cena sprzedaży
245,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: HIGHLAND

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Glenmorangie jest najbardziej kompletną whisky typu single malt na świecie – zawiera kompozycję ponad 144 smaków i aromatów.Glenmorangie Original to niezwykle złożona oraz delikatna whisky. Okres dojrzewania trwa 10 lat i odbywa się w beczkach po bourbonie. Złożony jest ze słodkiego bukietu cytrusowo-kwiatowego, pełnego nut wanilii oraz dzikiej mięty. 
Oferta składa się z butelki (70cl) Glenmorangie The Original 10 Years Old w zestawie z dwiema szklankami, zapakowanym w  limitowane świąteczne opakowanie.

 

Popularne Marki