Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Dalmore Port Wood Reserve 0.7L

Cena sprzedaży
379,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 46.5%

Opakowanie: kartonik

Whisky Dalmore Reserve - unikalna single malt stworzona specjalnie dla miłośników cygar. Składa się z whisky, dojrzewającej od 10 do 15 lat w beczkach trzech rodzajów: 30-letnich beczkach sherry Oloroso w beczkach z dębu amerykańskiego oraz w beczkach wina "Cabernet Sauvignon". Whisky produkowane w tradycyjnej butelce Dalmore ozdobione srebrną główką jelenia.

 

Gorzelnia Dalmore znajduje się w pięknym Highlands of Scotland, na północnym wybrzeży Zatoki Firth of Cromarty, pośród bogatych zasobów naturalnych: głęboko czyste Loch Mori i przybrzeżne gleby na Czarnej Wyspie(Black Isle), rodzą wspaniale złoty jęczmień.

Dalmore zajmuje się produkcją whisky single malt od 1839 roku. Przez prawie stulecie destylarnia była własnością klanu Mackenzie.

Popularne Marki