Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Glenmorangie_Ori_5123301c5e0fd.jpg

Glenmorangie Original set 4x0.1l Gift Box

Producent: GLENMORANGIE
Cena sprzedaży
199,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: HIGHLAND

Pojemność: 50ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Jest to whisky dojrzewająca w beczkach po burbonie przez 10 lat. W smaku jest wyjątkowo lekka, ale również słodka z wyczuwalną wanilią, miodem, pomarańczami i cytryną, a w tle pojawiają się taniny i torf. Jej bukiet składa się z dojrzewajacych drzew mandarynkowych, cytrynowych, morelowych, jabłoni i grusz. Znajdziemy w niej również nutę lodów waniliowo-bananowych oraz geranium i dziką miętę. Firma posiada istniejąca już od 1843 roku destylarnię w Tain, która wytwarza aktualnie najbardziej kompletną wisky sodową na świecie bogatą w ponad 140 smaków i aromatów. Jako jedyna również na świecie do produkcji używa wody deszczowej naturalnie filtrowanej w glebie przez 100 lat. Najbardziej wymagający znawcy wielokrotnie chwalą walory estetyczne oraz różnorodny i doskonale skomponowany bukiet smaków Glenmorangie.

Limitowany zestaw 4 miniaturek Glenmorangie o pojemności 100 ml.

Zestaw zawiera:

Glenmorangie 10 Years Old
Glenmorangie 12 Years Old Lasanta
Glenmorangie 12 Years Old Quinta Ruban
Glenmorangie 12 Years Old Nectar D'or.
Glenmorangie 10 Years Old, Glenmorangie 12 Years Old Lasanta, Glenmorangie 12 Years Old Quinta Ruban, Glenmorangie 12 Years Old Nectar D'or.

Źródło: https://singlemalt.pl/szkocka-whisky-single-malt/region-highlands/glenmorangie-tasting-set-4x-0-1-l-10-yo-lasanta-quinta-ruban-nectar-d-or?___store=en&___from_store=pl
Copyright © SingleMalt.pl | Możesz wykorzystać ten tekst jeśli opublikujesz go wraz z hyperlinkiem do źródła!

Popularne Marki