Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Jack Daniels Legacy 2 Edition 0.7L

Producent: JACK DANIELS
Cena sprzedaży
119,00 zł
Kraj: USA

Region: TENNESSEE

Destylarnia: JACK DANIELS

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: brak

Dostępność:   realizujemy24h.gif

PRZESZŁOŚĆ JACK'A NIE ZAWSZE BYŁA CZARNO-BIAŁA

Przeszłość Jack'a nie zawsze była czarno-biała, ale jego charakter nie zmienił się od 1866 roku. Jack Daniel's znany jest z doskonałej whiskey z Tennessee. Znany jest też z czegoś innego: kultowej, czarno białej etykiety. Okazuje się jednak, że Jack Daniels nie zawsze był taki czarno-biały.

The Jack Daniels Legacy Edition nr 2 przedstawia projekt z roku 1905, kiedy nowe samochody właśnie zastąpiły powozy konne. W projekcie etykiety można zauważyć linę i kotwicę, które miały symbolizować stabilność i zakotwiczenie Jack Daniels w rodzinnym Lynchburgu, a także trzy gwiazdy, które to nawiązują symboliką do stanowej flagi Tennessee.Trzy gwiazdy nawiązują również do trzech, stanowych krain geograficznych oraz do faktu, iż Tennessee było trzecim w kolejności stanem przyjętym do unii stanowej. Na oryginalnej etykiecie była również informacja "for medicinal use only", czego niestety nie ma w wersji Legecy Edition 2, iż produkt był tylko do użytku medycznego, a w całym kraju w 1907 roku wprowadzono prohibicję.

Ta limitowana edycja jest drugą z najnowszej serii Legacy Edition, która będzie prezentowała niezwykłe i tajemnicze postacie whiskey Jack Daniel's. Butelkowana o mocy 43% alkoholu, tak jak każda inna limitowana edycja Jack'a.

Popularne Marki