Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Wild_Turkey_Amer_52da6bc59442e.jpg

Wild Turkey American Honey 0.7L

Cena sprzedaży
89,99 zł

Wild Turkey Straight Kentucky Bourbon Whiskey jest wyjątkowym trunkiem klasy super-premium, produkowanym w samym sercu stanu Kentucky. Należy on od grupy najbardziej popularnych bourbonów rozlewanych w Stanach Zjednoczonych i produkowanych za pomocą metody tradycyjnej. Stosowany prze mistrza Jimmy'ego Russell'a w Wild Turkey naturalny proces destylacjiwymaga znacznie więcej czasu i pieniędzy niż te bardziej nowoczesne, jednak każdy kto spróbuje tego wyjątkowego trunku, przyzna, że naprawdę warto. 
Pomimo, że jest to bourbon o dużej zawartości alkoholu, zachwyca swą delikatnością. Ten wyjątkowy amerykański bourbon powstał na bazie łagodnego likeru i odmieniony poprzez dodanie do niego delikatnej nuty miodu, która nadała mu odrobiny słodkości. A to wszystko zostało  zwieńczone niezwykle długim i pełnym finiszem i przelane do dużej 1 litrowej butelki, pozwalającej na cieszenie się jego smakiem przez długi czas.

Popularne Marki