Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Amaro_Ramazzotti_51d4055e118ef.jpg

Amaro Ramazzotti 1l

Cena sprzedaży
139,90 zł
Kraj: WŁOCHY

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 30%

Opakowanie: brak

Historia tego likieru sięga 1815 roku, gdy Amaro Ramazzotti wymyślił genialną recepturę likieru żołądkowego. Było to nie lada wyzwanie, ponieważ do swojej dyspozycji miał jedynie naturalne składniki takie jak korzenie, zioła, anyż itp. Musiał do tego dodać jeszcze coś, co sprawiłoby, że to wyjątkowo zdrowe paskudztwo można było pić z przyjemnością. I po długich poszukiwaniach znalazł - skórki pomarańczowe. Zastosował dwa rodzaje, czyli mieszankę skórek słodkich i gorzkich.
Likier ten należy serwować w połączeniach, które nie będą wykluczać prawdziwie włoskiego ducha. Może być podawany bez dodatków, na lodzie, z dodatkiem Ginger, z tonikiem i plasterkiem cytryny.

Popularne Marki