Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Angostura_Bitter_50f466d2098fa.jpg

Angostura Bitters 0.1L

Cena sprzedaży
49,99 zł

Angostura Bitters jest to najsłynniejsza gorzka wódka na świecie. Jej nazwa pochodzi od miasta, w którym w 1824 roku po raz pierwszy ją sporządzono przez emigranta z Europy dra Siegerta, czyli Angostura w Wenezueli. Od czasów przeniesienia produkcji wódki w 1875 roku na Trinidad jest ona produkowana właśnie tam przez spadkobierców twórcy tego trunku.

Ma ona dobrze dobrane składniki oraz właściwości lecznicze, przez co zyskała wielkie uznanie i stała się zorcem dla wielu wódek żołądkowych. W jej skład wchodzą m. in.: kora angostury, kora chinowa, kłącze galangi, korzenie arcydzięgla, goryczki i imbir oraz czerwone drzewo sandalowe nadające wódce czerwonobrązową barwę.

Dzięki znacznej ilości ekstraktywnych składników oraz niewielkiej zawartości cukru, Angostura ma przyjemny ziołowo-korzenny zapach oraz scharmonizowany a zarazem ntensywnie gorzki smak.

ANGOSTURA BITTERS

BUTELKA: 0,1L

ZAW. ALK.: 44,7%

 

Popularne Marki