Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Campari_0.05l_50f469d320867.jpg

Campari 0.05l

Producent:
Cena sprzedaży
8,99 zł

Campari jest to apertif pochodzący z Włoch, który definitywnie zmienił bieg historii. Jego tradycja sięga ponad 150 lat i wyznacza wzór smaku dla tego typu alkoholi. Jego włoski temperament ma na celu przyciągnięcie ludzi młodych, pewnych siebie, wyzwolonych i tworzących nowe trendy.

Jego nieepowtarzalna gorzka nuta sprawia, że Campari jest alkoholem który można ciągle odkrywać na nowo poprzez komponowanie niezliczonej ilości koktajli, za każdym razem odkrywając nowy wymiar smaku Campari.

CAMPARI

BUTELKA: 0,05L

ZAW. ALK.: 21%

Popularne Marki