Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Martini_Bianco_1_4ca0e16d5c078.jpg

Martini Bianco 1.5L

Producent:
Cena sprzedaży
66,90 zł

Łatwo dostępne i aromatyczne, MARTINI® Bianco jest w smaku gładkie i słodkie. Od 1910 jest ulubionym trunkiem serwowanym na imprezach, od tego też czasu Bianco uwodzi pijących swoim intensywnym smakiem.

Bianco powstaje na bazie szlachetnej mieszanki włoskiego wytrawnego wina, z niewielką ilością słodkości rafinady oraz jest doprawiane aromatycznymi ziołami i wanilią - tylko nam znanym sposobem - w celu uzyskania wyjątkowego smaku nieomylnie kojarzonego z MARTINI®.

Przykład podania:

Uczyn MARTINI® niezbednym skladnikiem twojego doskonalego momentu apertif.

Long, short drink, z cytryna lub z lodem - jakkolwiek ci pasuje.

MARTINI Bianco on Ice

MARTINI Bianco
Cząstka cytryny

Niską szklankę wypełnij lodem, następnie wlej MARTINI Bianco, a całość udekoruj cząstką cytryny

Popularne Marki