Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Martini_Extra_Dr_4ca0e5a080672.jpg

Martini Extra Dry 0.5L

Cena sprzedaży
26,90 zł

MARTINI® Extra Dry wprowadzono na rynek w Nowy Rok w 1900 r. Elegancki, delikatny i bardzo chłodny. Dla wielu, jest on niezbędnym składnikiem i doskonałym mieszaczem.

Odznaczające się bladym zabarwieniem oraz świeżym i owocowym aromatem - w połączeniu z przejmującym zapachem i upajającą słodyczą - MARTINI® Extra Dry - to od niego wyłącznie powinno się zaczynać miksowanie koktajlu.

Przykład podania:

Uczyn MARTINI® niezbednym skladnikiem twojego doskonalego momentu apertif. Long, short drink, z cytryna lub z lodem - jakkolwiek ci pasuje.

 • MARTINI Grand Prix

  60ml MARTINI Rosso
  60ml MARTINI Extra Dry
  Cząstka Limonki

  Niską szklankę wypełnij lodem, wlej MARTINI Extra Dry, a następnie MARTINI Rosso. Całość udekoruj cząstką limonki
 • MARTINI Monaco

  60ml MARTINI Bianco
  60ml MARTINI Extra Dry
  Cząstka cytryny


  Niską szklankę wypełnij lodem, następnie wlej MARTINI Extra Dry oraz MARTINI Bianco, a całość udekoruj cząstką cytryny
 • MARTINI Fizz

  90ml MARTINI Extra Dry
  90ml toniku
  Plasterek limonki

  Wysoką szklankę wypełnij lodem, następniej wlej MARTINI Extra Dry i uzupełnij tonikiem. Oba składniki wymieszaj a całość udekoruj plasterkiem limonki.

Popularne Marki