Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Martini_Rosato_1_4ca0e4a49ce1f.jpg

Martini Rosato 1L

Cena sprzedaży
45,99 zł

Jest to jedyne MARTINI® wykorzystujące czerwone i białe wino jako podstawę - Rosato ma silny i pikantny aromat, wystarczająco potężny, aby ożywić każdą imprezę. Ze swoim niesamowitym różowym zabarwieniem, Rosato jest śmiałe, nieustraszone oraz pełne intensytnego smaku.

Przykład podania:

 

Uczyn MARTINI® niezbednym skladnikiem twojego doskonalego momentu apertif. Long, short drink, z cytryna lub z lodem - jakkolwiek ci pasuje.

 • Grande MARTINI

  60ml MARTINI Rosato
  120ml MARTINI Brut
  Listek mięty

  Wysoką szklankę wypełnij lodem, a następnie wymieszaj składniki. Całość udekoruj listkiem mięty.
 • MARTINI & Cranberry

  90ml MARTINI Rosato
  90ml soku żurawinowego
  Listek mięty

  Wysoką szklankę wypełnij lodem, a następnie wlej oba składniki i dokładnie je wymieszaj. Całość udekoruj listkiem mięty

Popularne Marki