Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Martini_Rosso_0._4ca0e2b589344.jpg

Martini Rosso 0.5L

Cena sprzedaży
26,90 zł
Kraj: WŁOCHY

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 14.4%

Opakowanie: brak

Po raz pierwszy stworzone przez MARTINI®-ego w 1863 r, MARTINI® Rosso wciąż pozostaje tym autentycznym wermutem; naturalnym, eleganckim, orzeźwiającym i pobudzającym towarzyszem.

Unikalna woń Rosso, jego bogata ziołowa nuta oraz charakterystyczna ciemna barwa sprawiąją, że doskonale nadaje się do pobudzania zmysłów. Rozlej Rosso na kawałkach lodu, a otrzymasz intensywny, stylowy i doskonale wyważony aperitif lub zmieszaj je z sokami owocowymi i wodą gazową, a otrzymasz doskonały, letni drink chłodzący.

Popularne Marki