Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Underberg_0.02L_4c6e3430d0643.jpg

Underberg 3x0.02L

Cena sprzedaży
25,99 zł
Kraj: NIEMCY

Pojemność: 20ml

Zaw. alkoholu: 44%

Opakowanie: kartonik

Klasyczny niemiecki bitter o zawartości 44% alkoholu, produkowany z ziół z 43 krajów. Receptura jest ściśle chronioną tajemnicą rodziny, a została opracowana przez Huberta Underberga-Albrechta w 1846 roku. Zioła zawarte w Underbegu mają bardzo korzystny wpływ na układ pokarmowy, wpływają pobudzająco na żołądek, co powoduje wzrost wydzielania się soków trawiennych, a więc poprawia trawienie.

Doskonały jako aperitif przed posiłkiem, ale również przynosi ulgę przy dolegliwościach żołądkowych, spowodowanych zbyt obfitym lub tłustym posiłkiem.

Sprzedawany w małych buteleczkach o pojemności 0.2 L. W kartoniku pakowany po 3 but.

Popularne Marki