Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

The Botanist Gin 0.05l

Producent: BRUICHLADDICH
Cena sprzedaży
29,99 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: ISLAY

Destylarnia: BRUICHLADDICH

Pojemność: 50ml

Zaw. alkoholu: 46%

Botanist Gin powstaje w Szkockiej destylarni Bruichladdich, a do jego produkcji wykorzystuje się alembik typu Lomond Still niegdyś wykorzystywany do produkcji Whisky. Oprócz klasycznych 9 składników ziołowych do wytwarzania tego Ginu używa się 22 lokalnych ziół, korzeni czy kwiatów. Są to m.in.: Mięta jabłkowa, Rumianek, Ostrożeń polny, Brzoza omszona, Czarny bez, Kolcolist, Głóg, Wrzos, Jałowiec, Przytulina, Melisa lekarska, Wiazówka błotna, Bylica, Konicznyna łąkowa, Mięta, Marchewnik anyżowy, Woskownica, Wrotycz, Tymianek, Ożanka nierównoząbkowa. Każde z nich jest ręcznie zbierane przez grupę specjalistów z okolicznych wzgórz, bagien czy wybrzeża. To dziedzictwo wyspy Islay możmy poczuć w kieliszku jako odyseje smaków pędzących jak kolejka górska.

Zapach delikatnie słodka mięta, jabłka, wiosennej ściółki, jałowca, kolendry i anyżu. W tle doszukać się możemy skórek cytrusów i bukietu letnich kwiatów. Smak bogaty i gładki, z początku zimny a po chwili możemy wyczuć ciepło i absolutną czystość jaką daje powolna destylacja. Jest w nim świeżość cytrusów i bogaty świat smaków stymulujących nasze zmysły. Finisz oddaje całe to bogactwo smaków powstałych w starym alembiku destylującym na niebiańskim wybrzeżu.

Popularne Marki