Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Pisco Alto Del Carmen Reservado

Cena sprzedaży
109,00 zł
Dostępność:   brak_produktu.gif
Pisco to południowoamerykański winiak z wina i wytłoków winogronowych, głównie z muskatów. W ustach wytrawny, lekko oleisty, nieco podobny do włoskiej grappy. Produkowany głównie w Chile. Pisco jest podstawą wielu drinków, z których najpopularniejszym jest pisco sour. Innym prostym drinkiem jest Piscola, drink na bazie pisco i coli.
PISCO Reservado 40º delikatnie bursztynowy kolor zawdzięcza leżakowaniu od czterech do sześciu miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego. Dostarcza pełny bukiet muskatów, wzbogacony aromatami suszonych owoców i wanilii. W ustach oferuje doskonały balans smaku słodkich winogron i wanilii.

 

Pisco Alto Del Carmen Reservado

BUTELKA: 0,75L

OPAKOWANIE: KARTON

ZAW. ALK.: 40%

Popularne Marki