Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Crown Royal Black 1L

Producent: CROWN ROYAL
Cena sprzedaży
269,00 zł
Kraj: KANADA

Destylarnia: CROWN ROYAL

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 45%

Opakowanie: kartonik

Kanadyjska whisky powszechnie znana jest jako trunek narodowy tego miejsca i wyróżnia się na tle innych tego typu alkoholi. W porównaniu z jej amerykańskimi siostrami, Crown Royal Black jest zdecydowanie delikatniejsza, o słabszym aromacie, co czyni ją tak niepowtarzalną. Pomimo, że jest niżej klasyfikowana od swoich odpowiedników, jest ceniona na całym świecie. Do jej produkcji używa się głównie spirytusów kukurydzianych, żytnich, pszenicznych i jęczmiennych, które są mieszane w różnych proporcjach i dodawane do spirytusu rektyfikowanego.Właśnie ten moment mieszania destylatów wyróżnia ten kanadyjski trunek i jest pilnie strzeżoną tajemnicą każdego wytwórcy. W jej skład zazwyczaj wchodzi około 20-30 rodzajów spirytusów. Każdy z destylatów uprzednio leżakuje przez okrec co najmniej 3-ech lat w nowych beczkach wykonanych z dębu amerykańskiego, lub po bourbonie, cherry, a także winiakach. Po zmieszaniu spirytusów są one przelewane ponownie do beczek, gdzie spędzają kolejne 3 lata.
Crown Royal Black jest nową, solidną whiskey, do perfekcji dojrzałą w zwęglonych dębowych beczkach i stanowi efekt mistrzostwa Master Bendera Andrew Mac Kaya z Gimli Distillery. Posiada kremowy i aksamitny smak, głębię bourbona i bogatą fakturę, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako rozgrzewacz na zimne kanadyjskie wieczory. Klasa XL o pojemności 1L zdecydowanie najlepiej wyraża formę tego wyśmienitego trunku.

 

Popularne Marki