Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

inchmurrin-2003-cask-160-3-0.7l-butelka

Inchmurrin 2003 cask 160-3 0.7l

Cena sprzedaży
395,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: SPEYSIDE

Destylarnia: LOCH LOMOND

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 55.3%

Opakowanie: kartonik

Rocznik: 2003

inchmurrin-logo.jpg

Zapach: intrygujący, sporo czarnych owoców, jeżyn, porzeczek, fig, rodzynek, brązowego cukru, aromatu z beczek po sherry i pieczonych bananów z odrobiną nafty;

Smak: porzeczki, jeżyny, zioła, sporo przypraw korzennych, mięty, dębiny, śliwek w czekoladzie i pigwy;

Finisz: długi, dosyć wytrawny.

Whisky single cask, która została nazwana na cześć największej wyspy na jeziorze Loch Lomond. Inchmurrin jest wyspą przepełnioną trawami, tak jak i sama whisky, w której nie trudno dostrzec przyjemne nuty roślinno-trawiaste. Wyjątkowy bukiet smakowy uzyskano w wyniku destylacji w specjalnych alembikach tzw. inchmurrin stills, których górna część przypomina kolumnę ratyfikakcyjną. Trunek został zabutelkowany specjalnie dla M&P. Leżakował przez 4 lata w beczce po bourrbonie, po czym trafił na 8 lat do beczki po sherry (typu refill hogshead), oznczonej numerem 160-3. Whisky nie była filtrowana na zimno, a wolumen produkcji wynosi zaledwie 228 butelek.

Popularne Marki