Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

JURA PROMOCJA

WITAJ NA JURZE
Kilka mil od zachodniego wybrzeża Szkocji leży wyspa Jura; samotna, czasem dzika, ale zawsze piękna. To dom dla ponad 5 000 jeleni i niespełna 200 ludzi. Na wyspie jest tylko jedna droga, jeden pub i jedna gorzelnia. Produkowana tu od 1810 roku whisky single malt jest naszym największym przedsięwzięciem i najwspanialszą nagrodą.

JURA SERIA SIGNATURE
Subtelny zapach dymu torfowego pojawia się we wszystkich produktach z serii Jura Signature. Od lat nasz zespół pod opieką mistrza gorzelnictwa wybiera najdoskonalsze beczki, aby wychwycić słodycz dębu, która definiuje styl naszej gorzelni. Każda whisky z serii Signature dojrzewa w beczkach po bourbonie z białego dębu amerykańskiego, a potem uszlachetniana jest przez wyselekcjonowane beczki europejskie.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 6 z 6
jura-winter-edition-0.7l
jura-winter-edition-0.7-butelka
Cena:
169,00 zł
jura_10yo_szklanki
Cena:
199,00 zł
jura-10yo-40-0-7l-kartonik
Cena regularna:
179,99 zł
Cena:
139,00 zł
jura-journey-0-7l-kartonik
Cena regularna:
149,00 zł
Cena:
139,00 zł
jura-12-year-old-kartonik
Cena:
199,00 zł
jura-18-year-old-kartonik
Cena:
409,00 zł

Popularne Marki