Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

brak obrazka

Jack Daniels 125th Anniversary Red Dog Saloon 0.7l

Producent: JACK DANIELS
Cena sprzedaży
299,00 zł
Kraj: USA

Region: TENNESSEE

Destylarnia: JACK DANIELS

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: brak

125-letnia tajemnica zamknięta w butelce.

Jack Daniel's 125th Anniversary of The Red Dog Sallon to specjalna edycja whiskey Jack Daniel's, która powstała z okazji 125. rocznicy, otwarcia przez pana Jacka Danielsa drzwi jednego ze swoich słynnych barów. Położony na głównym rynku w Lynchburg bar, działający pod szyldem "Red Dog Saloon", rozpoczął działalność w 1892 roku. Wszystko, co pozostało z Red Dog Saloon to mit i legenda do dzisiaj.

Mamy przyjemność przedstawić limitowaną edycję Red Dog Saloon, upamiętniającą dni i miejsce, w których można było kupić jedyną i wspaniałą whisky - Tennessee Whisky, w mieście, w którym została wyprodukowany. Jak każda kropla Whisky Tennessee Jacka Daniel's, ta limitowana edycja jest destylowana właśnie w Lynchburgu, tak jak wtedy kiedy Jack Daniel's otwierał swój bar. Red Dog Saloon był czymś w rodzaju siostrzanego miejsca, tak jak znany wcześniej White Rabbit Saloon. Salon był pełen muzyki, koleżeńskich spotkań i rozmów do białego rana.

Red Dog Saloon dostępny w wersji o zawartości 43% alkoholu i jest dostępny w wybrancyh specjalistycznych sklepach na całym świecie.

Popularne Marki