Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

White Walker by Johnnie Walker Game of Thrones 0.7L

Producent: JOHNNIE WALKER
Cena sprzedaży
169,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 41.7%

Opakowanie: brak

Dostępność:   realizujemy48h.gif

White Walker By Johnnie Walker to partnerski projekt firmy Diageo i HBO. Whisky specjalnie stworzona dla fanów bijącego rekordy popularności serialu "Gra o tron". Inspirowany mrocznymi i walecznymi postaciami serialu "Game of Thrones"  nawiązuje również do najnowszej serii serialu czyli klimatu mroźnej północy. White Walkers whisky ukazała się na rynku w butelce o zimowych barwach. Po zamrożeniu butelki do odpowiedniej temperatury na etykiecie ukazuje się napis "Winter is here". W takiej formie zaleca się też jego spożywanie.

Popularny blend został oparty głównie na Single Maltach pochodzących z dwóch destylarnii - Cardhu oraz Clynelish - jednej z najbardziej wysuniętych na północ Szkocji destylarni, co nawiązuje również do klimatu serialu.

Za kompozycję White Walker odpowiada Blender George Harper, dla którego punktem wyjściowym było hasło "Winter is here". Charakteryzuje się on nutami karmelu, wanilii i świeżych czerwonych owoców. Jego orzeźwiający charakter uwydatnia się po zamrożeniu i w takiej postaci najlepiej się nią delektować.

Partnerski projekt Diageo i HBO jest pierwszym limitowanym wydaniem whisky Johnnie Walker. Jak zapewnia producent powstanie osiem limitowanych edycji.

Popularne Marki