Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Jack Daniels Apple 0.7L

Producent: JACK DANIELS
Cena sprzedaży
99,00 zł
Kraj: USA

Region: TENNESSEE

Destylarnia: JACK DANIELS

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 35%

Opakowanie: brak

Jabłkowy Jack Daniels to kolejna odsłona whiskey od producenta z Tennessee. Po sukcesie miodowego Jack Daniels Honey, a następnie cynamonowego Jack Daniels Fire, przyszedł czas na wersje jabłkową. To wyjątkowe połączenie whiskey Jack Daniels z likierm jabłkowym wyprodukowanym z trzech odmian jabłek: Granny Smith, McIntosh oraz Red Delicious. Ten smak nie jest aż taką nowością w ofercie destylarni. Okazuje się, że posiada on też swoją ciekawą historię. Produkcja brandy jabłkowej i brzoskwiniowej, pomogła już destylarni przetrwać trudny okres prohibicji w Stanach Zjednoczonych.

Poza zdecydowanym i wyczuwalnym aromatem jabłek znajdziemy również odrobinę brązowego cukru, wanilii, prażonych midałów i płatków kukurydzianych.

Jack Daniels jest to whiskey amerykańska produkowana od 1866 roku. Filtrowana przez ponad 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego (metoda zwana „Lincoln County Process”). Każdej jesieni w lasach Tennessee wycinane są dorodne klony, z których robi się właśnie owy węgiel drzewny. Pokruszony węgiel układany jest w trzymetrowe warstwy w specjalnie przygotowanych kadziach. Wynaleziona została przez Jaspera Newtona "Jacka" Daniela, który to właśnie stworzył tę whiskey, lekko słodką, z odrobiną śladu dymu węgla drzewnego, o niepowtarzalnym smaku i aromacie, którego nie sposób porównać do innych whiskey. Ten proces trwa około 10 dni i nadaje jej charakterystyczny łagodny smak, który sprawia, że Jack Daniel's nie jest określany mianem bourbonu, lecz Tennessee Whiskey.

Popularne Marki