Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

PREZENTY DLA FIRM

PREZENTY DLA FIRM

Wizytówką każdej firmy jest jej postrzeganie na zewnątrz. O to jak ma być postrzegana Twoja firma należy zadbać poprzez odpowiednie wyrażenie swojej wdzięczności w kontaktach biznesowych, a także przez nagradzanie i motywowanie swoich pracowników, klientów lub strategicznych partnerów biznesowych. Od wielu lat mamy ogromne doświadczenie w budowaniu trwałych relacji z naszymi Klientami, dlatego chętnie podzielimy się tą wiedzą. Znajdziemy idealne rozwiązania na wspaniałe prezenty firmowe. Przygotujemy indwidualnie dobraną ofertę i zapewnimy dogodne formy współpracy, a do tego jesteśmy elastyczni na każdym etapie realizcji nowego projektu.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 6 z 6
WK015
Cena:
30,00 zł
WK013
Cena:
48,00 zł
WK012
Cena:
39,00 zł
WK010
Cena:
48,00 zł
WK009
Cena:
36,00 zł
WK007
Cena regularna:
Cena:
46,00 zł