Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Hardy Cognac XO Rare Decanter GIFT BOX 0.7l

Cena sprzedaży
459,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: COGNAC

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Wiek: 20YO

Marka Hardy Cognac produkuje koniaki z wieloletnią tradycją od 1863 roku. Firma powstała dzięki wizji Anglika - Anthony'ego Hardy, prowadzącego wówczas sklep alkoholowy w Londynie. Jego fascynacja nad tą kategorią alkoholu popchnęła go do zmiany miejsca zamieszkania na Cognac, we Francji i poświęcenie się samodzielnej destylacji eau-de-vie. Po niecałych 30 latach działalności, firma była jednym z głównych dostawców na rynek rosyjski tworząc specjalną markę celem celebracji w obydwu krajach Cognac de L'Alliance.

Najstarszy koniak będący w posiadaniu firmy pochodzi z 1864 roku. Firma do dziś nie posiada własnych winnic wykorzystując miejsca około 200-stu winogradników.

Hardy Cognac XO Rare Decanter to najwyższa klasa koniaków, a jego bursztynowa szata sprawia, że ciężko oderwać od niego wzrok.

Zapach: świeże płatki róż, dojrzałe daktyle, wanilia, skóra, zapach cygar;

Smak: niewiarygodnie dojrzały, powiela nuty zapachowe;

Finisz: bardzo długi, przyjemny.

W 2013 roku w zestawieniu Chairman's Trophy Winners osiągnął wspaniały wynik 98 punktów.

Popularne Marki