Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Bacoo 7 YO Dominican Rum 0.7l + szklanka

Cena sprzedaży
215,00 zł
Kraj: DOMINIKANA

Region: KARAIBY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Nazwa brandu - Bacoo, jest ukłonem w stronę mitologicznego złośliwego ducha Baco. Chodzi za nim legenda, głosząca o tym, że znajduje się w pustych zakorkowanych butelkach z rumem unoszących się na Morzu Karaibskim. Jego podobiznę możemy dostrzec na froncie etykiety.

Wszystkie składniki oraz procesy produkcji trunku przeprowadzone były na Dominikanie, od A do Z. Dotyczy to surowca, destylacji, leżakowania i butelkowania rumu Bacoo.

Bacoo 7YO to elegancki rum pochodzący z Dominikany. Dojrzewał w beczkach po bourbonie przez okres 7 lat. Posiada bogaty i mocno tropikalny charakter, co oznacza, że idealnie pasuje do ciemnych koktajli z rumu. Można go również śmiało spożywać solo lub z odrobiną piwa imbirowego.

Popularne Marki